Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polish thread
Przeczytaj cały poradnik jak założyć nowe konto.

By aktywować musisz mieć VPN i użyć West Beginning, popytaj o niego modów, może mają bo kiedyś był tu taki tylko temat usuneli.
PHP Code:
Hi I'm Green 
Reply
(03-20-2015, 11:00 AM)rmspl Wrote: Witam, dostałem bana na konto. Lecz gdy zakładam nowe to wiadomo, nie da się aktywować w grze.
VPN nic nie daje, co robić?

A zmieniałeś resztę reczy po których mogą Cię wykryć? HWID etc.?
Dopiero po tym możesz zabierać się za robienie nowego konta.

@up

Mi west beggining nie działał. Rejestrować się musiałem ze swojego ip, potem grałem jakiś czas na VPN, a następnie znów na swoim ip. Bana jak nie było tak nie ma. (Mam statyczne ip - niezmienne).
Reply
Jak chcecie aktywowac konto westem to odznaczcie Bancho xD
Also, siema
Reply
Cześć chłopaki... Jestem zupełnie zielony w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś darmowy cheat do OSU, który za sam za nas klika? Najeżdżać na nutki mogę samemu.
Reply
^Nie ma, jedynie płatne istnieją ale jak kupisz to nie pożałujesz.
Reply
Możesz napisać sobie jak chcesz, albo wybul od kogos prywatne. Ale do mnie nie pisz bo nie dam ^^
PHP Code:
Hi I'm Green 
Reply
Głupi ja. : / Znalazłem jakiegoś darmowego cheata i na nim sobie poszalałem (głupota). Sprawa wygląda tak, że dostałem bana... Jaki jest sposób na założenie nowego konta?
Reply
^ Trzeba było przeczytać poradniki wszystkie. Sprawa z nowym kontem wygląda tak że albo czekasz 6 miesięcy i MOŻE dostaniesz unbana jak do nich napiszesz albo używasz osu!Dejavu i kupujesz VPNa i godzisz się z faktem że co kilka miesięcy dostajesz bana.
PHP Code:
Hi I'm Green 
Reply
A rejestracja z innego ip załatwiłaby sprawę? Bo nie wiem czy warto mi iść do kumpla, żeby sobie nowe konto stworzyć.
Reply
(08-04-2015, 10:28 AM)surfer474 Wrote: A rejestracja z innego ip załatwiłaby sprawę? Bo nie wiem czy warto mi iść do kumpla, żeby sobie nowe konto stworzyć.

VPN + osu!Dejavu i musisz grać z tym cały czas. Najlepiej płatny, bo wszystkie darmowe IP były już wykorzystane.
PHP Code:
Hi I'm Green 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)